Ponieważ przedpokój jest pierwszym miejscem jaki oglądają goście, ważne by był czysty i sprawiał dobre wrażenie. Wiele osób boryka się problemem schowania dużej ilości par butów domowników. Dzisiaj pokażę kilka propozycji.

Jeżeli masz wnętrza w styku nowoczesnym, możesz pomyśleć o metalowych pojemnikach, które zmieszczą się pod ławą w przedpokoju. Równie dobrze zamiast metalowych, wykorzystane mogą być plastikowe. Osoby zainteresowane metalem mogą zwrócić uwagę także na wiszące szafki na buty z tego właśnie materiału. Są one coraz popularniejsze, mają ciekawe wzory i po zamknięciu zajmują niewiele miejsca. Szafki na buty są ciekawym rozwiązaniem nie tylko w przedpokojach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Jeżeli przedpokój jest mały, warto rozważyć szafkę drewnianą, która będzie w tym samym kolorze co drzwi, dzięki czemu pomieszczenie optycznie nie zmniejszy się jeszcze bardziej.

Kolejnym pomysłem jest komoda z szufladami, która wcale nie musi być atrybutem sypialni albo salonu. W szufladach zmieszczą się wszystkie buty, a przedpokój będzie pusty. Klasyczną już metodą jest wykorzystywanie każdej wnęki w przedpokoju dla zrobienia szafy. Jedną z nich warto przeznaczyć na zabudowaną szafkę na buty.